Málaga

Přes 320 slunečných dní v roce,  pláže přímo před domem.  


 

Inovace a design 

Projekt luxusního bydlení u pobřežní promenády v Málaze láka nejen místem, ale originálním zpracováním a použitými materiály. Projekt tří výškových budov byl navržen s důrazem na vzdušnost a vertikální strukturu tak, aby svým obyvatelům poskytl pocit volnosti.

Byty o dispozici 2+kk - 4+kk navrhli ti nejlepší bytoví archiktekti z prestižního Lamela Studio do posledního detailu. 

Zázemi pro všechny

Designéři přistoupili k projektu tak, aby si v něm každý našel  něco: společnou hernu pro děti, posilovnu, saunu, krytý i otevřený bazén nebo konferenční a coworkingové prostory. 

K tomu připočtěme skvělou dopravní dostupnost - 10 minut na Letiště Pabla Picassa v Málaze. Rychlovlakem AVE se dostanete do Madridu za 2h 20 minut.

Moderní město

Se svými 320 slunečnými dny v roce láká především k odpočinku a relaxaci na upravených písčitých plážích. 

Málaga je však i kulturní metropole Andalusie. Jak by ne, když se mezi jeho slavné rodáky počítá malíř Pablo Picasso, který má ve městě i muzeum.  

Naše další bytové domy v Málaze

Klidné bydlení na okraji Málagy
Soukromí a výhledy

Pouhých 22 bytových jednotek nabízí zbrusu nový komplex rezidenčního bydlení nad zátokou v Málaze. Můžete si vychutnat nádherné výhledy a klidnou lokalitu. Rušné centrum města je vzdálené pouhých 10 minut, stejně tak na mezinárodní letiště Pabla Picassa se skvělou dostupností do Prahy a Vídně. 

Bytový komplex obklopený parky 
Pláže na dosah

Jedinečný projekt propojuje všechny aspekty moderního městského bydlení - komfort, dostupnost služeb a přírodu. Přímořskou Promenádu Antonia Banderase budete mít přímo pod okny. V okolí se nachází školy, sportoviště, lokální bary a restaurace.