Costa del Sol

Investujte do nemovitosti v přímořských letoviscích.   


 

Exkluzivní adresa v Marbelle  

Na půl cesty mezi Málagou a Gibraltarem se nachází malebné výletní městečko Marbella, které žije po celý rok. Nabízené nemovistosti se tyčí na nejlepších pozemcích nad městem s neopakovatelnými výhledy na Středozemní moře. 

Luxusní bydlení uchvátí i náročné klienty. Blízko se nachází několik špičkových golfových hřišť a sportovní přístav Puerto Banús.     

Puerto Banús není jen přístav

José Banús se na konci 60. let zasadil o výstavbu sportovního přístavu, který je citlivě zasazený do krajiny. Toto letovisko v blízkosti všech nabízených nemovitostí skýtá po celý rok nepřebernou škálu možných aktivit.

Celá zóna má unikátní mikroklima - průměrná teplota po celý rok je 18°C.

Je libo byt nebo vila? 

Z našich nemovitostí si vybere opravdu každý. V nabídce máme stylové byty, vzdušné apartmány i luxusní vily.   

Výhodou je skvělá dopravní dostupnost z ČR - na letiště Pabla Picassa do Málagy je to 50 km po dálnici (cca 40 min). 

Exkluzivní byty u golfového hřiště
 

Asi 15 minut jízdy od Marbelly směrem do vnitrozemí se před Vámi otevřou úchvatné výhledy. Právě na tomto stojí nový komplex bytových jednotek přímo u golfového hřiště. Jedná se o větší byty s dispozičním řešení 3+kk - 5+kk a plochou přesahující 110 m2. 

Bydlení uprostřed zeleně. 
 

Náš další projekt je zaměřen na byty o podlahové ploše od 80 do 100m2 v plně vybaveném rezidenčním komplexu kousek od Gibraltaru na samém jihu Andalusie. Ne nadarmo se tomuto místu přezdívá "Zahrada Evropy". Nechte se unést za hranice všedních dní.