Mundo Aguilón

Byty přímo u greenu s neopakovatelným výhledem již od 125 900,- EUR

Byty přímo u golfového hřiště 

Prostorné bytové domy s mimořádným výhledem na golfové hřiště a moře Vás uchvátí na první pohled. Relaxovat zde můžete po celý rok! To vše pouhých 5 minut od pláže s průzračnou vodou!

Vyberte si z bytových jednotek o dispozici 2+1 a 3+1 s podlahovou plochou od 70 do 120 m2. Ke každému bytu náleží prostorná terasa (od 29 od 262 m2). Vstup je z ulice, všechny obytné místnosti jsou orientovány směrem k moři.

Cena již od 125.900,- EUR.  

Kvalita, bezpečnost a dostupnost

Užijte si oceňované golfové hřiště Mundo Aguilón, které několikrát za sebou vyhrálo anketu o nejlepší pouštní golfový resort v Jižním Španělsku.

Pro majitele bytů v rezidenční čtvrti jsou k dispozici bazény, tenisový kurt nebo dětské hřiště. Na své si zde přijde celá rodina. 

Ze zimních golfových destinací v Evropě (např. Turecko nebo Maroko) vyníká Španělsko skvělou dostupností, službami na vysoké úrovni, zdravotní péčí a bezpečím. 

Soukromí a přesto v centru dění

Rezidenční čtvrť se nachází pouhých 18 km od historického středmořského městečka Águilas s 35 000 obyvateli. Águilas poskytuje všechny potřebné služby v regionu (polikliniku, školy, restaurace, supermarkety...).

Sportovní přístav vzdálený 10 km nabízí vyžití pro celou rodiny 365 dní v roce - láká k potápění, pozorování ryb, jachtingu apod.  

Objevujte úchvatné přírodní parky Cabo de Gata, Mojácar nebo Cabo Cope, které zůstavají stranou masového turismu. Odpočinout si můžete i na odlehlých plážích s průzračnou vodou, to vše do půl hodiny jízdy od vašeho nového domova. 

A teď to nejdůležitější! Lokalita je skvěle dostupná - za 45 minut jste na letišti v Murcii nebo Almerií, za 1h 40 min na letišti v Alicante. V blízké době bude lokalita propojena rychlovlaky AVE s Madridem.